Tri-220060242 incl.2x11W E14/320Lm/3000K - Hudson 1
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | antracit - tmavě šedá |
| Materiál | hliník / plast |
| Objímka | E14 |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Barva | antracitová |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 85 mm |
| Výška | 330 mm |
| Hloubka | 115 mm |
| Světelný tok | 2x320 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Skladem 2 ks - ihned k odeslání, dalších 10 ks - sklad dodavatel - 20 prac. dnů.
Výprodej -45%
2 689 Kč 1 479 Kč
počet výprodejových kusů: 2
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
