Nákupní košík 2 položky
-
×
Art-ORBITER LED C WHITE
9 164 Kč -
×
Art-0026010A
16 523 Kč
| Barva | matná černá |
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x35 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům