Nákupní košík 2 položky
-
×
Far-63275
2 200 Kč -
×
WD-331148Q2
6 187 Kč
| Barva | bílá |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 200 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 8 ks, dodání 20 prac. dnů
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům