Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-PIRCE MICRO LED S WHITE
15 552 Kč
| Barva | černá matná |
| Materiál | kov / textil |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x28 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 176.0 mm |
| Šířka | 120.0 mm |
| Výška | 190.0 mm |
| Hloubka | 170 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 2495 ks, dodání 20 prac. dnů
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům