Nákupní košík 2 položky
-
×
WD-300220L0
1 692 Kč -
×
WD-709261W4
2 981 Kč
| Barva | bílá / opál |
| Materiál | kov / plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 153 W |
| Výška | 100+2000 mm |
| Průměr | 1000 mm |
| Světelný tok | 10400 lm |
| Životnost LED | 50000 h |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Led2 lighting s.r.o. |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům