Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-MICROSURF LED W GOLD
7 082 Kč
| Barva | černá / zlatá |
| Materiál | kov |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x60 W |
| Výška | 1050 mm |
| Průměr | 200 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | KAJA Alfred Olszewski |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Skladem 2 ks - ihned k odeslání, dalších 1 ks - sklad dodavatel - 7-14 dnů.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům