Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-MICROSURF LED W GOLD
7 082 Kč
| Barva | kartáč. kov |
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 6,5 W |
| IP krytí | 23 |
| Třída ochrany | II |
| Značka MM | ano |
| Úhel záření | 38° |
| Stmívatelné | ano, krokově vypínačem |
| Životnost | 15000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Úhel vyklopení | 50° |
| Kolekce | Nova |
| Barva | kartáč. kov |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Energetická třída zdroje | A+ (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dodání 7-14 dní
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům