Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-MICROSURF LED W GOLD
7 082 Kč
|
3 kusy v sadě |
|
| Barva | chrom-lesklý / chrom |
| Materiál | hliník |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 19,5 W |
| IP krytí | 23 |
| Třída ochrany | II |
| Značka MM | ano |
| Úhel záření | 110° |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Úhel vyklopení | 50° |
| Kolekce | Nova |
| Patice | LED |
| Barva | chrom |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Dodání 7-14 dní
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům