Nákupní košík 2 položky
-
×
Art-0678010A
1 805 Kč -
×
Far-28370
4 763 Kč
| Barva | bílá |
| Materiál | kov |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x60 W |
| Šířka | 230 mm |
| Výška | 300-1000 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům