Nákupní košík 1 položka
-
×
WD-735164D9
5 590 Kč
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2x8 W |
| Délka | 330 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům