Lux-64390 - Smirra + Gerro LED
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | kov |
| Typ zdroje | LED |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 32 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Hloubka | 330 mm |
| Světelný tok | 2560 lm |
| Životnost LED | 25000 h |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 10 ks, dodání 2-5 dnů
Supercena
5 028 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 446 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 446 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
