Lux-61305 - Sakura LED
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | chrom-lesklý / bílá |
| Materiál | hliník |
| Materiál | IRON/ALUMINUM/SILICONE |
| Typ zdroje | LED |
| Výkon | 13.2 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Průměr | 550 mm |
| Světelný tok | 6350 lm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 5 ks, dodání 2-5 dnů
Supercena
10 374 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 13 300 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 13 300 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
