Lux-18105 - Minuet LED
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá |
| Materiál | hliník |
| Materiál | ALUMINUM/SILICONE |
| Typ zdroje | LED |
| Výkon | 75 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 780 mm |
| Výška | 370 mm |
| Hloubka | 780 mm |
| Průměr | 780 mm |
| Světelný tok | 7500 lm |
| Životnost LED | 20000 h |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
