Egl-98397 - Seras 2
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Klasická bodová svítidla vyrobená z oceli v černé barvě. Výhodou těchto svítidel je, že stínidlo je naklápěcí, tím pádem si posvítíte tam, kam zrovna potřebujete. Jsou vhodná do obývacích pokojů, ložnic, chodeb ... Tato svítidla jsou dodávána včetně žárovek se závitem GU10. |
|
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 3 W |
| IP krytí | 20 |
| Průměr | 100 mm |
| Světelný tok | 250 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobce | EGLO LEUCHTEN GMBH |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Májová akce
Dodání 4-7 prac. dnů
Supercena do 25.5.2026
474 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 539 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 539 Kč
Akce poptejte lepší cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
