Tec-9028 WHEEL GOLD I ZWIS - Wheel N
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | zlatá |
| Materiál | překližka / ocel |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x10 W |
| Výška | 1370 mm |
| Průměr | 300 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 42 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 24.5.2026
2 245 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 551 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 551 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
