Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-1733030A
1 805 Kč
| Barva | matný chrom / bříza |
| Materiál | kov / sklo / dřevo |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 4x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 590 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 180 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 20 ks, dodání 3-11 dní
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům