Tec-9155 AMALFI GOLD I KINKIET - Amalfi
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | zlatá |
| Materiál | sklo / ocel / mosaz |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x25 W |
| Výška | 200 mm |
| Průměr | 160 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 7 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 6.4.2026
2 408 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 675 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 675 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
