Tec-9890 HARMONY BLACK I - Harmony black N
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| S vypínačem | |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x25 W |
| Délka | 300-735 mm |
| Výška | 250 mm |
| Průměr | 170 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 14 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 4.5.2026
2 828 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 142 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 142 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
