Tec-9381 PLANT BLACK - Plant
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 4x10 W |
| Délka | 800 mm |
| Šířka | 220 mm |
| Výška | 1600 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 30 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 24.5.2026
3 271 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 717 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 717 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
