Nákupní košík 2 položky
-
×
Art-SPACE CLOUD LED S GREY
44 710 Kč -
×
Art-NEBULA LED C/W
44 155 Kč
| Barva | černostříbrná |
| Materiál | kov |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x100 W |
| IP krytí | 43 |
| Výška | 530 mm |
| Průměr | 255 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobce | ORION Leuchtenfabrik Molecz&Sohn GmbH |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dodání 7-14 dnů
Klikni pro lepší cenu u více ks
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům