Nákupní košík 2 položky
-
×
Art-0588020A
13 885 Kč -
×
Art-CASTORE TABLE 250
12 636 Kč
| Barva | šedá |
| Materiál | hliník / akryl (plast) |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 24 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 90 mm |
| Průměr | 410 mm |
| Světelný tok | 1840 lm |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Dodání 3-14 dní
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům