Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-1733030A
1 805 Kč
| Barva | šedá |
| Materiál | textil / akryl (plast) |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 260 mm |
| Průměr | 500 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dodání 3-14 dní
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům