Nákupní košík 1 položka
-
×
WD-207564B2
5 801 Kč
|
UP/DOWN |
|
| Barva | matná černá |
| Materiál | plast |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2x max 10 W |
| IP krytí | 44 |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Průměr | 80 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
|
UV STOP |
|
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 45 ks, dodání 3-11 dní
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům