Nákupní košík 2 položky
-
×
Art-SPACE CLOUD LED S GREY
44 710 Kč -
×
Art-NEBULA LED C/W
44 155 Kč
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | ocel / hliník |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 1200 mm |
| Průměr | 450 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | ITALUX Janusz Baran sp. k. |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům