Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-METEORITE 48 HALO C
16 385 Kč
| Barva | černá |
| Materiál | kov |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 1350 mm |
| Průměr | 350 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | KAJA Alfred Olszewski |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům