Azd-AZ2185 Matera 600 (dark grey) - Matera
Obrázek samostatného produktu není k dispozici.
Můžete si jej zobrazit pouze v sadě.
Zobrazit celou sadu
Můžete si jej zobrazit pouze v sadě.
Zobrazit celou sadu
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | šedá |
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x35 W |
| IP krytí | 54 |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hloubka | 150 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 724 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 330 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 330 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
