Nákupní košík 1 položka
Přejít do košíku
Pokračovat v nákupu
Lux-62402 8585032224751 - Polar
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | kov |
| Typ zdroje | LED |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 90 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1400 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Průměr | 500 mm |
| Světelný tok | 7200 lm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 10 ks, dodání 2-5 dnů
Supercena
8 678 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 11 126 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 11 126 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
