Lux-62416 8585032224768 - Knox
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | kov |
| Typ zdroje | LED |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 5 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 1250 mm |
| Hloubka | 150 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Světelný tok | 400 lm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 10 ks, dodání 2-5 dnů
Supercena
1 097 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 407 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 407 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
