Lux-62415 8585032224645 - Knox
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | kov |
| Barva | CHROME-SILVER/CLEAR/CLEAR |
| Typ zdroje | LED |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 5 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 1550 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Průměr | 380 mm |
| Světelný tok | 3120 lm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 5 ks, dodání 2-5 dnů
Supercena
4 888 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 267 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 267 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
