Lux-18082 8585032210327 - Mokka + Pratto
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | matná / šedá |
| Materiál | hliník |
| Hloubka (mm) | 0 |
| Barva | MATT GREY |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 40 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 420 mm |
| Výška | 1650 mm |
| Průměr | 420 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 10 ks, dodání 2-5 dnů
Supercena
3 763 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 824 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 824 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
