Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-MICROSURF LED W GOLD
7 082 Kč
| S vypínačem | |
| Barva | antická rez |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Barva | antická rez |
| Výkon | 1x40 W |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 320 mm |
| Hloubka | 270 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům