Pau-95495 URail Universal Pendel Adapter Ws Mt - URail - bílá 1
Další sady tohoto lištového 230V systému:
URail - bílá 1 - základní
Více informací vč. videa na stránkách výrobce.
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
univerzální závěsný adaptér |
|
| Barva | bílá |
| Materiál | plast / kov |
| Třída ochrany | II |
| Senzor | ano |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Materiál doplňkový | kov |
| Kolekce | URail |
| Délka | 106 mm |
| Výška | 106 mm |
| Průměr | 62 mm |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
