Nákupní košík 2 položky
-
×
Art-A048120
1 055 Kč -
×
Art-0780010A
3 471 Kč
Další sady tohoto lištového 230V systému:
URail - bílá 1 - základní
Více informací vč. videa na stránkách výrobce.
| Barva | transparentní |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 2 W |
| Délka | 200 mm |
| Šířka | 8,5 mm |
| Hloubka | 16 mm |
| Světelný tok | 108 lm |
| Životnost LED | 30000 h |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům