Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-DIOSCURI WALL/CEILING 250
6 248 Kč
|
Svítidlo vyrobeno z lakované oceli |
|
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 260 mm |
| Průměr | 160 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dodání 17.1.
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům