Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-MICROSURF LED W GOLD
7 082 Kč
|
v černé barvě není vyobrazeno |
|
|
Svítidlo je vyrobeno z lakované oceli |
|
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | max 800 mm |
| Průměr | 330 mm |
| Nastavitelná výška | |
| Záruka | 2 roky |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dodání 17.1.
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům