Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-MICROSURF LED W GOLD
7 082 Kč
| S vypínačem | |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | keramika / textil |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 240 mm |
| Výška | 340 mm |
| Hloubka | 150 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům