RL-R1170-00 excl.10xE14 - Lüster 1
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | chrom |
| Materiál | akryl (plast) |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 10x40 W |
| Výška | 1650.0 mm |
| Průměr | 760.0 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 335 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
5 747 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 329 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 329 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
