Nákupní košík 1 položka
-
×
WD-200184W2
7 346 Kč
Základní díly (lišty, rozbočky, úchytky atp.) k tomuto lištovému systému naleznete zde:
Eutrac 2 - zápustné
|
Závěsné svítidlo s adaptérem do tříokruhové lišty. |
|
| Barva | černá / matná |
| Materiál | kov |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 42 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 1200+150 mm |
| Průměr | 300 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dnes zadejte kód „ ren12 “ v košíku a získejte 12% dod. slevu
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům