Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-MICROSURF LED W GOLD
7 082 Kč
| S vypínačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | kov / textil |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x42 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 295+155 mm |
| Průměr | 234 mm |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dnes zadejte kód „ ren12 “ v košíku a získejte 12% dod. slevu
Sklad dodavatel 21 ks, dodání 4-12 dní
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům