Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-MICROSURF LED W GOLD
7 082 Kč
|
otočné |
|
| Barva | chrom-lesklý / černá |
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 2x3 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 330 mm |
| Šířka | 130 mm |
| Výška | 125 mm |
| Světelný tok | 600 lm |
| Včetně zdroje | |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Energetická třída zdroje |
|
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dodání 2-3 týdny
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům