Nákupní košík 2 položky
-
×
Art-0588020A
13 885 Kč -
×
Art-CASTORE TABLE 250
12 636 Kč
| Barva | černá |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x60 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dodání 2-3 týdny
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům