ARON LED C 18W BLACK NW - Průmyslová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-03801 ARON LED C 18W BLACK NW detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | polykarbonát / abs |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 18 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 210 mm |
| Výška | 58 mm |
| Hloubka | 210 mm |
| Světelný tok | 1960 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 140 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 2563 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
286 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 318 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 318 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
