ARON LED C 12W BLACK NW - Průmyslová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-03800 ARON LED C 12W BLACK NW detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | polykarbonát / abs |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 12 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 175 mm |
| Výška | 58 mm |
| Hloubka | 175 mm |
| Světelný tok | 1200 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 140 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 778 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
239 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 265 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 265 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
