ARON LED L 18W BLACK NW - Průmyslová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-03799 ARON LED L 18W BLACK NW detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | polykarbonát / abs |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 18 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 230 mm |
| Výška | 59 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Světelný tok | 1920 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 140 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 1427 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
266 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 296 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 296 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
