MEGAN TRA GU10 WHITE - Lištový, kolejnicový system osvětlení
STR-03659 MEGAN TRA GU10 WHITE detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | hliník / plast |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 35 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 54 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 1127 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
248 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 275 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 275 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
