MEGAN SPT GU10 WHITE - Bodová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Na vyměnitelnou žárovku GU10. Pokud si zakoupíte chytrou žárovku, ovládáte svítidlo telefonem, ovladačem. |
STR-03655 MEGAN SPT GU10 WHITE detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 35 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 122 mm |
| Hloubka | 108 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 388 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
191 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 212 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 212 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
