MEGAN DWL GU10 BLACK - Vestavěná svítidla
STR-03658 MEGAN DWL GU10 BLACK detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 35 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 54 mm |
| Výška | 106 mm |
| Hloubka | 54 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 2179 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
143 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 159 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 159 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
