Cerie LED - Lampičky a lampy
Společné parametry pro všechny typy:
|
Stolní lampa Cerie v sobě spojuje elegantní vzhled a funkčnost. Je praktickým doplňkem pracovního stolu v pracovně i v dětském pokoji a poskytuje nejen osvětlení potřebné pro práci nebo studium, ale má také zabudovaný držák na pero a telefon, které pomáhají udržovat pořádek na stole. Držák na telefon umožňuje také bezdrátové nabíjení. Jas a teplotu barev lze nastavit ve třech úrovních pomocí dotykového spínače na hlavě lampy. Stolní LED lampa se dodává bez adaptéru a s kabelem typu C. |
|
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000/4000/6500 K |
| Napětí | 5 V |
| Výkon | LED 4 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 305 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Světelný tok | 200 lm |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
1. Rab-74232 detail výrobku
| Barva | černá / bílá |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 30 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
538 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 690 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 690 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Rab-74233 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 20 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
538 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 690 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 690 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
