Serkan + Golwen - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Stylová stropní svítidla vyrobená z kovu a plastu. Kovová základna je černá a plastové stínidlo je bílé. Vhodná do všech moderních interiérů. Skvěle se budou výjímat v obývacím pokoji, kde budou dotvářet celkový ráz interiéru. Je možné je ovládat pomocí dálkového ovladače, mají funkci paměti posledního nastavení, časovač a možnost změny teploty svícení 3000-6500. RGB. |
|
| Barva | černá / bílá |
| Barva světla | 3000-6500 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Včetně dálkového ovladače | |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
1. Rab-71399 detail výrobku
| Výkon | LED 43 W |
| Délka | 350 mm |
| Šířka | 250 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Světelný tok | 2600 lm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 5 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
1 864 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 390 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 390 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Rab-71406 detail výrobku
| Výkon | LED 22 W |
| Hloubka | 45 mm |
| Průměr | 450 mm |
| Světelný tok | 1550 lm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 10 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
2 176 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 790 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 790 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
