Farelia 3 - Bodová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Moderní svítidla vyrobená z kovu a plstěného stínidla. Jsou vhodná do všechn moderních interiérů. Plstěný materiál stínidel je ekologicky šetrný a vyrobený z recyklovaných materiálů. Typ objímky E27. |
|
| Barva | šedá / černá |
| Materiál | kov / textil |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Rab-73005 detail výrobku
| Výkon | 1x10 W |
| Hloubka | 170 mm |
| Průměr | 110 mm |
| Záruka | 5 let |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
374 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 479 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 479 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Rab-73006 detail výrobku
| Výkon | 2x10 W |
| Délka | 280 mm |
| Hloubka | 210 mm |
| Záruka | 5 let |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 35 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
663 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 850 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 850 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Rab-73007 detail výrobku
| Výkon | 3x10 W |
| Délka | 450 mm |
| Hloubka | 210 mm |
| Záruka | 5 let |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 20 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
1 006 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 290 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 290 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Rab-73010 detail výrobku
| Výkon | 4x10 W |
| Délka | 570 mm |
| Hloubka | 240 mm |
| Záruka | 5 let |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 10 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
1 552 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 990 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 990 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. Rab-73008 detail výrobku
| Výkon | 4x10 W |
| Délka | 700 mm |
| Hloubka | 210 mm |
| Záruka | 5 let |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 10 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
1 318 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 690 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 690 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
